Угорщина заблокувала схвалення ЄС про передання прибутку російських активів на військову допомогу Україні

Угорщина заблокувала схвалення ЄС вилучення прибутку з російських активів, який збиралися відправити у вигляді військової допомоги Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал The Insider з посиланням на публікацію газети Financial Times.

Зазначається, що рішення про вилучення прибутку з російських активів має бути ухвалено одноголосно, однак угорський посол на зустрічі, що відбулася в середу, проголосував проти нього.

Згідно з попередньою домовленістю, країни Євросоюзу збиралися відправляти близько 2 млрд євро на рік для військової допомоги Україні з російських активів у розмірі 190 млрд євро, що зберігаються в депозитарії в Бельгії.

За словами джерела, угорська сторона має намір блокувати виділення цих коштів - принаймні до виборів до Європарламенту, які відбудуться в червні.

Як повідомлялося, Угорщина ветувала резолюцію Ради Європи щодо української "формули миру", оскільки не враховано "іншу воюючу сторону".

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті