Угорщина "з міркувань гуманності" не буде депортувати українських чоловіків

Угорщина не буде екстрадувати біженців в Україну. Влада країни пояснила своє рішення "міркуваннями гуманності". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Magyar Nemzet.

"Угорщина не буде екстрадувати біженців в Україну. Ми не розслідуємо, призвана людина, на думку українців, на військову службу чи ні. З міркувань гуманності ми не дозволимо відправити їх на смерть", - заявив віце-прем'єр Угорщини Жолт Шем'єн.

Зазначається, що дана заява угорського політика прозвучала на тлі інформації про те, що нібито керівник офісу президента України Андрій Єрмак веде переговори про екстрадицію українців, призваних на військову службу з країн-членів ЄС.

У цьому контексті Жолт Шем'єн заявив, що всі біженці з України перебувають в Угорщині в цілковитій безпеці та отримують всю необхідну допомогу, як угорську, так і українську.

"Українці хочуть, щоб їх повернули, щоб їх можна було відправити на війну, на фронт, де гинуть люди. Так що ті, хто втік до нас з України, всі в безпеці, і вони не будуть видані!", - наголосив угорський віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше у МЗС Польщі заявили, що повернення в Україну громадян мобілізаційного віку може бути "етично неоднозначним"

Також у Міноборони Словаччини вирішили, що українцям призовного віку в їхній країні не місце. 

Статті

Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Всі статті