Угорщина підписувала Римський статут, проте відмовляється заарештовувати путіна

Угорщина не заарештовуватиме на своїй території російського диктатора путіна, чий арешт був санкціонований Міжнародним кримінальним судом. Про це заявив глава апарату прем'єр-міністра Угорщини Гергелі Гуляс на прес-конференції в Будапешті, - повідомляє BILD російською.

Гергелі Гуляс зазначив, що незважаючи на підписання та ратифікацію Римського статуту Угорщиною, договір "не був вбудований в угорську правову систему і арешт суперечив би конституції країни".

У повідомленні нагадується, що 17 березня МКС у Гаазі видав ордер на арешт путіна за військові злочини в Україні.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті