Вуглегірську ТЕС захопили найманці з ПВК Вагнера - Міноборони Британії

Російські окупанти з ПВК Вагнера здійснили наступ на Донбасі в районі Вуглегірської ТЕЦ та сусіднього селища Новолуганське. Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії у Твіттері 27 липня.

За даними британської розвідки, "вагнерівцям" вдалося досягти деяких успіхів у наступі на Донбасі.

"Російській приватній військовій компанії "Вагнер", ймовірно, вдалося вчинити тактичний наступ на Донбасі в районі Вуглегірської ТЕЦ та сусіднього селища Новолуганське", - повідомляє британське Міноборони.

Також у міністерстві висловили припущення, що "деякі українські сили покинули цей район".

Як раніше повідомлялося, російські "вагнерівці" зазнали сильних втрат в боях на Луганщині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті