Ударом російського дрона знищено службовий автомобіль поліції на Сумщині

У Шосткинському районі Сумської області під російським вогнем опинились правоохоронці, які саме виконували службові обов’язки. Про це 29 червня повідомляє Нацполіція України.

"У ході виконання службових завдань поліцейські вийшли з автівки та перебували неподалік, як почули вибух. Від прицільного удару FPV-дрона постраждав місцевий житель, який проходив повз. Його негайно шпиталізували до лікарні. Внаслідок прямого влучання службовий автомобіль повністю знищений", - йдеться у повідомленні.

"Сили рф у порушення законів та звичаїв війни вкотре вчиняють цинічні злочини проти українців. Проте поліцейські завжди на захисті населення та продовжують нести службу там, де вони потрібні, у тому числі і у прифронтових громадах", - підкреслюють у поліції.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті