Удар по заводах Татарстану: у Росії намагаються пояснити провал свого ППО тим, що дрони нібито могли запустити з Казахстану

У Держдумі РФ заявили, що українські дрони, які сьогодні атакували спеціальну економічну зону "Алабуга" у Татарстані з випуском аналогів іранських "Шахедів", могли прилетіти з Казахстану. Про це заявив депутат Держдуми, генерал-лейтенант Андрій Гурулев, - пишуть росЗМІ 2 квітня.

Він спробував пояснити провал ППО російської армії тим, що українські безпілотники нібито могли бути запущені зі степів Середньої Азії. Відстань від Казахстану до Татарстану практично вдвічі менша, ніж до України. Від України до Татарстану понад 1100 км.

"Не факт, що запустили з території України. Є у нас республіки Середньої Азії, які цілком можливі, особливо ті райони, які знаходяться в північно-західній стороні. Вони практично безлюдні і не контролюються ні з повітря, ні РЛС", - сказав депутат.

Як повідомлялося, українські БПЛА вразили установку первинної переробки нафти в Нижньокамську.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті