Участь військових із Північної Кореї на боці РФ у війні проти України вимагає подальшого розвитку відносин із нашими партерами - Зеленський

Можлива участь північнокорейських солдатів у війні Росії проти України - це вже не просто передача боєприпасів і зброї. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у неділю ввечері.

«Ми бачимо, що нарощується союзництво між Росією і такими режимами, як у Північній Кореї. Це вже не просто про передачу зброї. Це фактично про передачу людей із Північної Кореї у військові сили окупанта», - зазначив він.

У цій ситуації, вважає глава держави, відносини з партнерами України потребують подальшого розвитку.

«Для тиску на Росію, який вона не зможе витримати, потрібна далекобійність і підтримка фронту України, що забезпечить недопущення великої війни», - упевнений Зеленський.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті