Учасник президентських перегонів у США закликав до збільшення допомоги Україні

Можливий кандидат виборів президента США 2024 року Крістофер Крісті заявив, що Сполучені штати повинні надавати ще більше допомоги Україні. Про це він заявив в інтерв'ю Fox News.

"Нам потрібно це зробити, бо якщо цього не станеться, то інші наші союзники почнуть  сумніватися в тому, чи варті чогось наші обіцянки", - сказав Крісті.

Він зазначив, що Міноборони США витрачає 5% річного бюджету на військову допомогу Україні, однак ЗСУ вже знищили половину російської техніки на полі бою.

Також він нагадав що Штати обіцяли Києву підтримку у разі загрози територіальній цілісності України ще на початку 1990-х, коли українці позбулись ядерної зброї.

"Україна тоді виконала свої зобов'язання, а ми маємо виконувати свої", - додав Крісті.

Як повідомлялось раніше, США не допустять перемоги росії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Луганськ
09.05.2025
12:36

Щоденник матері 18-річного добровольця: «Мене заселили»

Отримала це повідомлення в кав’ярні біля рекрутингового центру через 40 хвилин після того, як ми розсталися біля його воріт. Отримала – й почала ридати над телефоном, як над покійником, бо до останнього була манесенька така надійка, що його...
Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Всі статті