Убивця, який за участь у війні проти України у складі ПВК "Вагнер" вийшов на свободу, скоїв нове вбивство

У Кіровській області РФ за підозрою у вбивстві пенсіонерки затримали колишнього найманця ПВК "Вагнер" Івана Россомахіна, який раніше був засуджений за вбивство на 14 років. Про це пишуть російські ЗМІ.

У колонії він завербувався в ПВК "Вагнер" і після 6 місяців війни проти України був помилуваний і відпущений на свободу.  Він повернувся в рідне село і почав тероризувати своїх земляків - п'яний ходив вулицями з сокирою і погрожував убити всіх, хто його образить.

На місцевому телебаченні вийшов сюжет про "захисника" і нового "героя Росії".

Місцеві жителі просили правоохоронні органи захистити їх. Начальник відділу поліції заспокоював людей і говорив, що біля будинку Россомахіна чергуватиме цілодобова охорона, а 28 березня його знову відправлять в Україну, оскільки колишній зек уклав новий контракт із ПВК "Вагнер".

Однак до свого від'їзду кримінальник встиг скоїти злочин - у сусідньому місті зарізав пенсіонерку.

Власник ПВК Євген Пригожин підтвердив, що вбивцею-рецидивістом виявився його колишній найманець. "Щодо Івана Россомахіна, дуже погано, що він скоїв злочин. І, безумовно, ми готові сприяти правоохоронним органам щодо будь-якого нашого колишнього бійця", - заявив він.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті