Убивця, який за участь у війні проти України у складі ПВК "Вагнер" вийшов на свободу, скоїв нове вбивство

У Кіровській області РФ за підозрою у вбивстві пенсіонерки затримали колишнього найманця ПВК "Вагнер" Івана Россомахіна, який раніше був засуджений за вбивство на 14 років. Про це пишуть російські ЗМІ.

У колонії він завербувався в ПВК "Вагнер" і після 6 місяців війни проти України був помилуваний і відпущений на свободу.  Він повернувся в рідне село і почав тероризувати своїх земляків - п'яний ходив вулицями з сокирою і погрожував убити всіх, хто його образить.

На місцевому телебаченні вийшов сюжет про "захисника" і нового "героя Росії".

Місцеві жителі просили правоохоронні органи захистити їх. Начальник відділу поліції заспокоював людей і говорив, що біля будинку Россомахіна чергуватиме цілодобова охорона, а 28 березня його знову відправлять в Україну, оскільки колишній зек уклав новий контракт із ПВК "Вагнер".

Однак до свого від'їзду кримінальник встиг скоїти злочин - у сусідньому місті зарізав пенсіонерку.

Власник ПВК Євген Пригожин підтвердив, що вбивцею-рецидивістом виявився його колишній найманець. "Щодо Івана Россомахіна, дуже погано, що він скоїв злочин. І, безумовно, ми готові сприяти правоохоронним органам щодо будь-якого нашого колишнього бійця", - заявив він.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті