У ЗСУ заявили, що росія перестала виводити кораблі на бойове чергування у Чорне море

Станом на 14 березня росіяни вже сім днів не виводять кораблі на бойове чергування у Чорне море. Про це заявив "Суспільному" речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук. 

"Фактично зараз ми не спостерігаємо вже сьому добу присутності російських окупаційних кораблів у нашому Чорному морі. Виконували вони вчора невеличке завдання, відновлювали там бонові загородження, але, знов таки, саме виходів у море зараз немає", - сказав речник ВМС ЗСУ. 

Він додав, що в Азовському морі чергує один корабель для охорони Кримського мосту, але він прикриває міст лише з півночі. 

Нагадаємо, після втрати корабля "Сергей Котов" росіяни були змушені передислокувати до Новоросійська свої ракетоносії.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті