У ЗСУ повідомили про невдалий наступ окупантів на Авдіївку, які втратили 80% техніки

У районі Авдіївки Донецької області росіяни пішли у наступ, кинувши вперед декілька механізованих колон з броньованою технікою. Проте наступ виявився не вдалим, окупанти втратили майже 80% своєї військової техніки. Про це повідомив речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телемарафону, - пишуть Novyny.live.

За його інформацією, ворожі війська сьогодні, 22 листопада, намагалися просунутися вперед у наступі під Авдіївкою. Однак українські військові знищили окупантів, крім того, вони зазнали значних втрат у техніці.

"Сьогодні ворог намагався йти вперед. Декілька механізованих колон з броньованою технікою кинув уперед. Десь півтора десятка. Але втратив майже 80% техніки, наші хлопці їх знищили", — зазначив Штупун.

Через невдалий російський наступ залишки техніки окупантів змушені були відступити. Зараз біля Авдіївки тривають запеклі бої.

Як повідомлялося, українські захисники показали фрагмент пекельного бою під Авдіївкою.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті