У ЗСУ пояснили уповільнення темпів просування під Лиманом

Темпи наступу ЗСУ на Лиманському напрямі знизилися, оскільки погода та ресурси не сприяють атакам. Про це 31 січня в ефірі національного телемарафону заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

"Ряд факторів впливає. По-перше, ми – не росіяни. Ми не кидаємо наші підрозділи, коли немає резервів, достатньої вогневої підтримки. Тому ми діємо так, як приписує адекватна сучасна військова наука. Коли у нас були ці можливості, ми просувалися – погодні умови, резерви", - заявив він.

При цьому відсутність просування не означає, що бої припинилися або що Сили оборони не досягають своєї мети. Зокрема, наші захисники продовжують знищувати логістику та склади окупантів на Луганщині.

"Бойові завдання бувають різні - це не завжди наступальні дії. Це виснаження противника, а є момент, коли ти можеш перейти до більш рішучих дій та прорвати оборону противника, як у Харківській області було", - додав Череватий.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська армія концентрує сили і завдає ударів у районі Вугледару.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті