У ЗСУ пояснили уповільнення темпів просування під Лиманом

Темпи наступу ЗСУ на Лиманському напрямі знизилися, оскільки погода та ресурси не сприяють атакам. Про це 31 січня в ефірі національного телемарафону заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

"Ряд факторів впливає. По-перше, ми – не росіяни. Ми не кидаємо наші підрозділи, коли немає резервів, достатньої вогневої підтримки. Тому ми діємо так, як приписує адекватна сучасна військова наука. Коли у нас були ці можливості, ми просувалися – погодні умови, резерви", - заявив він.

При цьому відсутність просування не означає, що бої припинилися або що Сили оборони не досягають своєї мети. Зокрема, наші захисники продовжують знищувати логістику та склади окупантів на Луганщині.

"Бойові завдання бувають різні - це не завжди наступальні дії. Це виснаження противника, а є момент, коли ти можеш перейти до більш рішучих дій та прорвати оборону противника, як у Харківській області було", - додав Череватий.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська армія концентрує сили і завдає ударів у районі Вугледару.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті