У ЗСУ показали, як знищували російську техніку на Таврійському напрямку

Українські військові знищили на Таврійському напрямку техніку російських окупантів, зокрема самохідну гаубицю і БМД-4. Про це повідомив у Телеграм командувач оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Продовжуємо знищувати окупантів! Зокрема за допомогою безпілотників. На відео - знищення російської самохідної гаубиці 2С1 "Гвоздика" і БМД-4", - повідомив Тарнавський.

За його словами, на відео показано роботу бійців роти УБАК 117-ї окремої механізованої бригади.

Нагадаємо, ЗСУ збили ще один російський Су-34, що летів бомбардувати українські позиції. 

Статті

Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Країна
04.06.2026
11:10

Володимир Фесенко: Зеленський шукає новий формат діалогу з опозицією, а восени може відкритися "вікно можливостей" для переговорів

Кирило Буданов точно не став новим Андрієм Єрмаком і не може ним стати. Зокрема тому, що цього не хоче сам Володимир Зеленський.
Світ
03.06.2026
11:28

«Чаша терпіння Росії переповниться найближчим часом». Російські ЗМІ про Україну

«Для цього слід безповоротно вивести з ладу всі наявні на території противника підстанції напругою 750 кіловольт. Їх там, як підрахували фахівці, максимум 12. Їх достатньо знищити один раз. Тому що ні сьогоднішня Україна, ні сьогоднішня Європа їх не...
Всі статті