У ЗСУ не підтверджують інформацію про ураження великого десантного корабля РФ в Азовському морі

Інформація про те, що Сили оборони України вразили російський великий десантний корабель в Азовському морі 8 червня не підтверджується. Про це заявив в ефірі телемарафону речник Військово-Морських сил Збройних сил України, начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Дмитро Плетенчук.

"Більшість інформації ще уточнюється. Серед основної, що наразі курсує каналами - нібито ураження великого десантного корабля. Однак цю інформацію ми не підтверджуємо. В Азовському морі перебувають три великі десантні кораблі т. зв. РФ і ще три малі ракетні кораблі проєкту "Буян-М", - сказав він.

Плетенчук зазначив, що є й інші одиниці корабельно-катерного складу, "але основа групи - ці 6". За його словами, ці кораблі здійснили перехід із пункту базування в Новоросійську.

Раніше британський телеканал Sky News із посиланням на джерело повідомив, що в неділю український військовий літак нібито вперше завдав удару по цілі на території РФ - у районі Бєлгорода було уражено командний пункт, також у суботу Сили оборони вразили російський десантний корабель в Азовському морі.

Як повідомлялося, БПЛА атакували російські буксир і баржу в Таганрозькій затоці. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті