У зоні бойових дій в Україні ліквідовано російського "воєнкора" Семена Єрьоміна

Російське видання "Изестия" повідомляє про загибель свого військового кореспондента Семена Єрьоміна 19 квітня.

Місце та обставини ліквідації не уточнюються, відомо тільки, що "загинув у зоні бойових дій" в Україні.

У матеріалі видання йдеться, що "останній репортаж воєнкора вийшов два дні тому". У ньому йдеться про те, як "російські військовослужбовці застосовують методику з навчання боротьби з безпілотниками з використанням дробовиків". У Telegram-каналі видання відеорепортаж було опубліковано 18 квітня - точне місце зйомок у матеріалі також не уточнюється.

Пізніше у пабліках окупантів повідомили, що ліквідація росіянина сталася на Запорізькому напрямку за допомогою FPV-дрона.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті