Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Житомирській області є загроза забруднення повітря через удар по обʼєкту інфраструктури. Про це повідомила Звягельська міська рада.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Сьогодні вночі Росія нанесла удар по обʼєкту інфраструктури громади. Жертв серед мирного населення немає. Наразі існує пряма загроза забруднення повітря, тому рекомендовано залишатися в приміщеннях із закритими вікнами", - йдеться в повідомленні.
Тому комісією ТЕБНС було прийнято рішення щодо дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.
"Щодо закладів дошкільної освіти: для батьків, яким немає з ким залишити дітей, будуть працювати чергові групи", - зазначили у міськраді.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту