У Зеленського вважають поведінку Миколи Тищенка несумісною із статусом депутата

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак назвав поведінку Миколи Тищенка несумісною зі статусом народного депутата та закликав правоохоронців відреагувати на інцидент із ним та військовослужбовцем спецпідрозділу "Кракен" у Дніпрі. Про це Єрмак повідомив у Телеграм.

"Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема про що навіть говорити. Поведінка народного депутата – абсолютно ганебна. Йому немає виправдань. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - написав Єрма.

Він наголосив, що правоохоронним органам точно є, на що реагувати.

Єрмак також підтвердив, що давно знає Тищенка і справді хрестив його сина, проте наразі не підтримує із нардепом відносин.

"Але це було багато років тому. Я давно вже не сприймаю його вчинків і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних відносин", - написав він, наголосивши, що "кожен має нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ".

Нагадаємо, раніше низка телеграм-каналів публікувала відео, що у Дніпрі 20 червня група невідомих напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Кракена Дмитра "Сина" Павлова, коли той гуляв із дитиною. На відео видно, що в цьому є причетна охорона народного депутата Тищенка, з яким Павлов посперечався.

У спецпідрозділі "Кракен" підтвердили, що цивільний, на якого напали у Дніпрі, невідомі у військовій формі – їхній колишній військовослужбовець, і наголосили на необхідності реального встановлення справедливості.

Як повідомлялося, народного депутата Миколу Тищенка було виключено зі складу парламентської фракції "Слуга Народу".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті