У Зеленського відповіли на істерики Кремля з приводу повернення "азовців"

На сьогодні Російська Федерація не має жодної суб'єктності на міжнародній арені. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter, коментуючи заяви прессекретаря путіна Дмитра Пєскова, який назвав повернення командирів "Азовсталі" в Україну "абсолютним порушенням наявних домовленостей". 

"Росія не має жодної суб'єктності на міжнародній арені. Після 24.06.2023 для путінської еліти почався "прекрасний новий світ", - підкреслив Подоляк.

За словами радника керівника ОП, у "новому світі" росію і на зовнішніх ринках, і всередині країни постійно будуть "ставити на відоме їй місце".

Нагадаємо, у путіна почалася істерика через повернення "азовців" в Україну. 

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що повертається з Туреччини із захисниками "Азовсталі"

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті