У Зеленського закликали кримчан подбати про свою безпеку

У Криму РФ будувала свій військовий плацдарм і нехтувала безпекою цивільного населення: бомбосховища закриті або просто завалені сміттям. Українська влада закликає людей самостійно забезпечити собі вільний доступ до укриття. Про це під час онлайн-брифінгу 31 серпня заявила постійна представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева, повідомляє Укрінформ.

«Усі роки окупації Криму російська федерація будувала собі військовий плацдарм і нехтувала безпекою цивільного населення. За інформацією Представництва, багато бомбосховищ не облаштовані, закриті або просто завалені сміттям. Не довіряйте брехливим заявам окупантів – самостійно забезпечте собі вільний доступ до укриття», - наголосила Ташева.

Вона додала, що нещодавні й уже регулярні вибухи на території Кримського півострова викликають дуже різну реакцію у місцевого населення. Частина людей радіє та чекає на ЗСУ, бо розуміють, що цю війну розв'язала не Україна, а пропаганда рф про нібито «захищений Крим та надійне ППО» вже давно не працює. Ташева закликала повідомляти спеціальним службам України всю відому інформацію про окупантів, щоб звільнення Криму відбулося швидше.

За словами представниці, частина населення налякана та боїться бойових дій і вибухів. Вона наголосила, що Україна цінує життя власних громадян, але і вони самі мають потурбуватись про базові заходи безпеки: якщо громадянин живе в районі розміщення постійних або мобільних військових об’єктів, то слід виїхати якомога швидше подалі від них. У випадку вибухів, якщо люди перебувають в будинку, слід використовувати правило «двох стін». 

Також варто підготувати та скласти речі найпершої потреби, документи, заряджені повербанки, ліхтарики, забезпечити себе достатньою кількістю питної води. Треба перевірити, чи є укриття поблизу житла, чи вільний до них доступ.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті