Зеленського просять присвоїти Чорнобаївці статус "Село-Герой"

На сайті президента України з'явилася петиція із проханням надати селу Чорнобаївка Херсонської області статусу "Село-Герой України".

Автором петиції став місцевий житель Валерій Сітак.

"У зв`язку з непрецедентними обставинами та неперевершеним впливом на суспільну думку і патріотизм просимо присвоїти селу Чорнобаївка звання Село-Герой України", - йдеться у поясненні до петиції.

Наразі петицію підписало трохи менше 5000 осіб при необхідній кількості 25000 підписів. 

Як повідомлялося раніше, у Чорнобаївці після деокупації відновили мобільний зв'язок.

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті