"Починається "контрСВО". У Зеленського прокоментували падіння літаків у росії

Падіння літаків у росії, яке зараз починається, це "ніщо інше як "контрСВО". Про це заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону 13 травня.

"Вони щиро вважають, що мали повне право атакувати нашу територію, а коли це починається у них, то вони питають: "А нас то за що?", – сказав Подоляк.

Однак він пояснив, що за словами російської влади, в них "немає ніякої війни", отже, за словами Подоляка «це просто починається "контрСВО".

"То я скажу їм так: дивіться, у вас там немає ніякої війни, у вас там починається "контрСВО" і воно буде тільки збільшувати обсяги, і ви будете все більше вбивати одне одного", – сказав він.

Нагадаємо, 13 травня росЗМІ повідомили про знищення в Брянській області двох російських гелікоптерів Мі-8, бомбардувальника Су-34 і, можливо, ще одного Су-25.. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті