У збитому на Донеччині російському безпілотнику знайшли західні компоненти - ГУР

У російському БпЛА "Мисливець", збитому минулого місяця біля Костянтинівки на Донеччині, виявлено деталі західних виробників. Про це 8 листопада повідомляють у ГУР.

"Аналіз будови російського БПЛА С-70 “охотнік”, який був збитий 5 жовтня 2024 року поблизу Костянтинівки на Донеччині, засвідчив ― для створення цієї зброї держава-агресор попри санкції  використала компоненти, виготовлені західними компаніями. Зокрема, в російському “охотніку” виявлено мікроелектроніку та інші технологічні складові виробництва компаній Analog Devices, Texas Instruments та Xilinx-AMD (США), Infineon Technologies (Німеччина), STMicroelectronics (Швейцарія)", - йдеться у повідомленні. У ГУР зазначають, що у росії перебувало чотири прототипи БПЛА  С-70. Вартість такого російського “охотніка” становить близько 15 мільйонів доларів. 

Також  БПЛА С-70 є  носієм авіаційних бомб УМПБ Д-30, які росіяни скидають для руйнування цивільної інфраструктури України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті