У затоплених районах Росії пішли сильні дощі

У Росії дощ, що йде сьогодні в Кургані, ускладнює паводкову ситуацію. Про це, повідомляє уряд регіону, - пишуть 16 квітня росЗМІ.

"Зараз у Кургані йде дощ. За вчорашніми прогнозами Гідрометцентру, опади можуть скласти до 14 міліметрів, що ускладнює паводкову ситуацію. А також ускладнює умови для евакуації", - ідеться в повідомленні.

За даними влади регіону, триває зростання рівнів води в населених пунктах Кетівського округу - у районі Санаторної та Кетового рівень води перевищив 10 метрів.

Нагадаємо, що в Курганській області введено режим НС обласного масштабу. Згідно з прогнозом головного управління МНС РФ на паводконебезпечний період, на території області може бути затоплено 62 населених пункти, 4300 будинків, 5550 присадибних ділянок, 600 дачних ділянок, до зони НС можуть потрапити 18 718 осіб.За даними ГУМНС, станом на 16 квітня, залишаються підтопленими в 6 муніципальних округах 305 житлових будинків і 685 присадибних ділянок. У регіоні евакуйовано понад 13 тисяч осіб.

Також увечері з'явилися повідомлення про евакуацію шести сіл Абатського району Тюменської області через паводок на річці Ішим. Глава регіону Олександр Моор повідомив, що через підйом рівня води в річках можливий прорив дамб або перелив через них. "16 квітня рівень води в Ішимі біля села Іллінка в Казанському районі перевищив критичну позначку у 800 см", - ідеться в повідомленні.

У Тюменській області також введено режим НС через загрозу паводку. У зону підтоплення можуть потрапити понад 50 населених пунктів, у яких проживає майже 7,3 тис. осіб.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті