У заповіднику "Асканія-Нова" на окупованій Херсонщині триває пожежа на 7 тисячах гектарів

Масштабна пожежа сталась у заповіднику "Асканія-Нова" на окупованій території Херсонської області, де станом на вечір 2 вересня палає 7 тисяч гектарів. Про це повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України у своєму Телеграм-каналі 2 вересня. "Біосферний заповідник "Асканія-Нова" знов у вогні. Палає близько 7 тисяч гектарів ділянки "Південна", – сказано в повідомленні. – Шлях до припинення нищення природи через війну – імплементація Формули миру Володимира Зеленського, а саме пункту 8 "Екологічна безпека".

Раніше повідомлялось, що на Херсонщині від затоплення постраждає близько 50 об’єктів природно-заповідного фонду: гинуть літописні ліси та сотні тисяч рідкісних тварин.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті