У Запорізькій області окупанти привезли на фронт священника для "мотивації"

Військовим Російської Федерації на передову привезли священника, щоб він пояснив "заради чого вони ризикують життям". Про це повідомив у Телеграм міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

"У ворога на Запорізькому напрямку все настільки "під контролем", що на передову доставили "главного военного священника" для підняття духу", - повідомив Федоров.

За його словами, священнику довелось "допомагати воїнам визначитися та зрозуміти, заради чого вони тут ризикують життям".

"Дійсно, зрозуміти, навіщо росіяни щодня йдуть в Україну на убій, неможливо. Але фінал цих походів нам відомий - ЗСУ б'є точно в ціль", - наголосив він.

Нагадаємо, колабораціоніст Рогов визнав, що на окупованому Запоріжжі бюджетникам затримують зарплати, а діти в дитячих садках голодують. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті