У Запорізькій області намагалися підірвати окупаційного "голову" сільради

Невідомі намагалися підірвати авто призначеного окупантами "голову" Давидівської сільської ради Якимівського району Запорізької області. Про це 15 липня повідомляє Слідчий комітет РФ в Телеграмі.

Там стверджують, що в ніч на 14 липня саморобний вибуховий пристрій було закладено під авто окупаційного чиновника. Машина була припаркована біля будівлі сільської ради.

Російський Слідком запевняє, що вибуховий пристрій було виявлено під час огляду автівки та розмінован на місці.

Окупанти порушили "кримінальну справу" за фактом замаху.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті