Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Кількість людей, які загинули внаслідок нічної терористичної атаки росіян по Запоріжжю, збільшилася до п'яти осіб. Про це у Телеграм повідомили секретар міськради Анатолій Куртєв та очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"У процесі пошуково-рятувальних робіт сьогодні було знайдено ще два тіла. Щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Сил і витримки пережити таке страшне горе", - написав Куртєв.
За його словами, пошуково-рятувальні роботи тривають.
Пізніше очільник ЗОВА Юрій Малашко повідомив, що кількість загиблих зросла до п'яти людей.
"З-під завалів деблокували тіла трьох людей, які вважалися зниклими безвісти", - повідомив Малашко.
"Також у медичні заклади доставлено п'ятеро поранених", — зазначив очільник ОВА.
Нагадаємо, при ударі окупантів по багатоповерхівці в Запоріжжі загинуло молоде подружжя.
Як повідомлялося, армія РФ у ніч проти 18 жовтня завдала шість ракетних ударів по Запоріжжю. Один з них прийшовся на багатоповерховий будинок в центрі міста, зруйновано вісім квартир, загинули двоє людей.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту