У Запоріжжі внаслідок обстрілів в одному з районів почалася пожежа

Російські окупаційні війська в суботу, 11 березня, обстріляли Запоріжжя, попередньо із застосуванням С-300. Про це у Телеграм  повідомляє Запорізька ОВА.

"Не маючи успіхів на полі бою зі Збройними силами України, сьогодні російські снаряди (попередньо С-300) спрямували в об'єкт життєзабезпечення обласного центру, в якому проживають кількасот тисяч мирних громадян, серед них велика кількість людей, які змушені були полишити свої домівки та тікати від російської окупації", - зазначено в повідомленні.

Зі свого боку секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив у Телеграм, що внаслідок влучання сталося загоряння.

"Сьогодні серед білого дня ворог укотре підступно атакував Запоріжжя. Наразі відомо, що через ракетні обстріли в одному з районів міста сталося загоряння", - вказав він.

Як повідомлялося, 11 березня ворог завдав 12 авіаційних та 2 ракетних ударів по Запоріжжі. 

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті