У Запоріжжі пролунали вибухи: ОВА закликає громадян пройти до укриттів

У Запоріжжі вдень 22 березня пролунало кілька вибухів. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали. 

Наразі невідома локація, де сталися вибухи, але Запорізька обласна військова адміністрація закликає людей перебувати в укриттях, оскільки повітряна тривога ще не закінчилася.

"Перебувайте у безпечних місцях до завершення "повітряної тривоги"! Зберігайте інформаційну тишу! Не розповсюджуйте фото- та відео матеріали - не допомагайте ворогу корегувати вогонь. Надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України", - зазначили у Запорізькій ОВА.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що під вогнем рашистів перебувають житлові будинки та острів Хортиця.

Як повідомлялося раніше, рашисти атакували гуртожиток у Київській області: загинуло три людини, під завалами залишаються люди

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті