У Запоріжжі ліквідовують наслідки нічної атаки РФ, профільні служби працюють над відновленням руху греблею ДніпроГЕС

Запоріжжя зазнало ворожої атаки в ніч на 1 червня, триває ліквідація наслідків обстрілу й робота над відновленням руху греблею ДніпроГЕС. Про це повідомили секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко та начальник Запорізької ОВА Іван Федоров у Телеграм. 

"Вночі Запоріжжя зазнало бомбардувань з боку країни-терориста. За попередніми даними пошкоджено 20 житлових будинків та заклади соціальної сфери. На щастя, люди не постраждали. Для усунення наслідків задіяні всі служби міста. Також тимчасово перекрито рух Дніпровською ГЕС. Обʼїзд здійснюється через Арковий міст о. Хортиця (вул. Сергія Тюленіна - вул. Січі - вул. Таганська). А також через Нові мости та Хортицький район", - написала Харченко.

За її словами, станом на 10 годину ранку, щоб зашити вікна, було використано півсотні OSB плит. Комунальники працюватимуть на місцях руйнувань до кінця дня.

"Всі профільні служби працюють над відновленням руху греблею ДніпроГЕС. Наш пріоритет - безпека мешканців Запоріжжя. Тож робимо не тільки швидко, а й якісно і виважено. Після детального обстеження наслідків ворожого ракетного удару прийняли рішення не відкривати рух греблею на вихідні дні. За цей час маємо зробити все необхідне, щоб максимально убезпечити учасників руху. Повідомлятиму про виконання робіт. А поки раджу користуватися іншими шляхами проїзду між двома берегами Запоріжжя", - зазначив Федоров.

У міськраді також повідомили, що мешканці Запоріжжя, у яких пошкоджене житло, або ті, хто потребує якоїсь допомоги, можеть звертатись до контактного центру м.Запоріжжя: 061-787-15-80, 050-414-15-80, 067-656-15-80.

Раніше повідомлялось, що освітяни й співробітники підприємств прифронтової громади Запорізької області отримали допомогу від благодійного фонду.

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті