У Запоріжській області другий день поспіль лунають вибухи на складах окупантів

Вибухи лунають другий день поспіль на складах російських військ на окупованій території Запорізької області. Про це 4 липня повідомив в Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"В окупантів на Запоріжжі якесь файєр-шоу. Другий день поспіль окупанти щось святкують: Сьогодні гучно в Якимівці та Василівці. Вчора щось вибухало у Василівці, Токмаку та Чернігівському районі", - зазначив Федоров. 

За даними офіцера ЗСУ та блогеру Анатолія Штефана, в Якимівці зафіксовані два прильоти в районі колишніх мед складів, де розташовувалися окупанти. Склади зруйновані, триває пожежа.

Місцеві Телеграм-канали опублікували фотографії знищенних складів, які використовували загарбники.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті