У захопленому Сєвєродонецьку від початку окупації живуть близько 1000 дітей - Стрюк

В окупованому Сєвєродонецьку досі залишається близько 1000 дітей, причому вони змушені жити у вкрай важких умовах. Про це 23 квітня в Telegram повідомив голова міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

"Якщо говорити про місцевих жителів, то не більше 10 тисяч саме місцевого населення. Решта - це або заїжджі, або бригади "будівельників" так званих, або переодягнені військові, які розквартировані по місту. Кількість дітей не змінювалася з початку окупації - у межах 1000, до півтори тисячі максимум", - повідомив чиновник.

Також Стрюк зазначив, що зараз жителям вкрай складно покинути місто. Та й просто зв'язатися з рідними також є проблемою - через проблеми зі зв'язком і додаткові обмеження з боку окупантів.

Однак найболючішим місцем, за словами міського голови Сєвєродонецька, є брак медичного персоналу. Послуги місцевим жителям здебільшого надають лікарі пенсійного віку, які залишилися в місті.

"Усі вони покликані для надання медичної допомоги місцевому населенню. Але за фактом це рівень фельдшерської допомоги в кращому випадку. А так це консультування одним фахівцям за кількома напрямками, що призводить до зростання смертності та ненадання своєчасної медичної допомоги", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти вкотре повідомили про відсутність води в захопленому Луганську.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті