У Забайкальському краї РФ зійшли з рейок 14 вагонів вантажного поїзда

У російському Забайкальському краї на перегоні Алеур-Бушулей зійшли з колій 27 вагонів вантажного поїзда. Про це 8 січня повідомляють росЗМІ.

"8 січня 2024 року о 19:17 (за московським часом) на перегоні Алеур-Бушулей Забайкальської залізниці сталося сходження 27 вагонів вантажного поїзда. Порушено габарит сусідньої колії. Постраждалих немає, загрози екології немає", - йдеться в повідомленні в Telegram-каналі РЖД.

Пізніше в РЖД уточнили, що з рейок зійшли не 27, а тільки 14 вагонів. Постраждали сусідні колії. Зупинено пасажирські поїзди №2 Москва-Владивосток і №392 Чита-Благовєщенськ.

Причини аварії поки невідомі. До місця сходження вагонів з рейок направлено відновлювальні поїзди зі станцій Зилово і Шилка. Пасажирів двох зупинених пасажирських поїздів обіцяють погодувати.

Зазначимо, що сьогодні вдень роспабліки повідомляли про вибух, який прогримів на залізничних коліях поруч із нафтобазою в Нижньому Тагілі. Повідомлялося, що це сталося в районі станції Сан-Донато. Вибуховий пристрій було закріплено під цистерною. Поруч було виявлено ще один.

Після цього на виїзді з Нижнього Тагілу утворився багатокілометровий затор. Як повідомляли місцеві ЗМІ, силовики "зупиняли кожен автомобіль, перевіряли документи водіїв і навіть пасажирів".

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті