У Забайкаллі охоронець, «який був за Україну», відрізав голову своєму товаришу по чарці - «ветерану СВО» 

У російській Читі 55-річний охоронець автосервісу вбив «ветерана СВО» і відрізав йому голову. Про це йдеться в повідомленні СК РФ по Забайкальському краю і пишуть місцеві ЗМІ.

«Злочин скоєно під час сварки, що виникла під час спільного вживання спиртного. Обвинувачений, дочекавшись, коли приятель засне, завдав йому одного удару ножем, від чого потерпілий помер на місці", - заявили російські слідчі.

Убитим, за версією місцевого видання, виявився учасник «СВО» Олександр Толстоногов. Товариш по чарці намагався його розчленувати, але встиг відрізати тільки голову.

Традиційно для російської пропаганди місцеві журналісти припустили, що «можливо неприязнь до “ветерана СВО” сталася, тому що охоронець - за Україну».

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті