У Єврокомісії заявили, що останні висловлювання Зеленського щодо Орбана є неприйнятними

"Щодо коментарів президента Зеленського, ми як Європейська комісія чітко заявляємо, що така лексика є неприйнятною. Не повинно бути погроз на адресу держав-членів ЄС", – заявив заступник головної речниці Єврокомісії Олоф Гілл,  повідомляє "ЄП"

Він додав, що у ЄС вважають, "що така риторика з усіх боків не є ані корисною, ані такою, що сприяє досягненню спільних цілей". 

"Ми ведемо активні дискусії з усіма сторонами в цьому питанні. Наша мета тут – змусити всіх трохи заспокоїтися, знизити градус риторики та реалізувати згадані мною цілі, а саме: вжити всіх можливих заходів для тиску на Росію з метою припинення її загарбницької війни, надати кредит Україні, забезпечити енергетичну безпеку наших держав-членів", – розповів заступник головної речниці Єврокомісії.

Він запевнив, що комісія "продовжуватиме спокійно та злагоджено працювати з усіма сторонами для забезпечення досягнення цих цілей".

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, не називаючи прямо Віктора Орбана, що якщо 90-мільярдний кредит і далі буде блокувати "одна людина в ЄС", то з ним зв'яжуться ЗСУ».

 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті