У ЄС не узгодили десятий пакет санкцій проти росії - перемовини тривають

Посли Європейського Союзу на зустрічі в середу, 22 лютого, не змогли узгодити десятий пакет санкцій проти росії. Переговори з цього приводу продовжаться в четвер, повідомив редактор «Радіо Свобода» в Європі Рікард Йозвяк, - пише zaxid.net

«Сьогодні серед послів ЄС немає згоди щодо 10-го пакету санкцій проти Росії. Переговори продовжаться завтра, тривожно наближаючись до встановленого терміну 24 лютого», – написав він у Twitter.

Йозвяк також нагадав, що Угорщина раніше хотіла видалити зі списку санкцій дев’ятьох російських олігархів.

«Угорщина відступила. Спочатку говорили про 9 осіб, потім проти 4, вчора про 2, сьогодні – домовленість про 0. Але продовження тільки на 6 місяців, а не 9 чи 12 місяців, як просили багато інших держав-членів ЄС», – додав він.

Раніше Євросоюз планував ухвалити десятий пакет санкцій до річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті