У Єкатеринбурзі російський військовий із криками «Я СВОшник, мені нічого не буде!» побив пенсіонера молотком і мав рацію: його не покарали

У Єкатеринбурзі п'яний «герой СВО» побив пенсіонера молотком і уникнув покарання. Про це пише ТК «Осторожно, новости».

Увечері 3 червня російський військовий Юрій Лопатін увірвався до квартири сусіда - 63-річного пенсіонера Михайла - і почав бити його молотком по голові. При цьому він кричав: «Я СВОшник, мені нічого не буде!»

Невдоволення військового викликала скарга пенсіонера в поліцію на шум із квартири Лопатіних.

Поліцейські, які приїхали на місце, відмовилися затримувати Лопатіна, мотивуючи це тим, що бешкетник усе одно збирається виїхати на війну проти України. 

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті