У Якутії учасників «СВО», які після поранення відмовляються повертатися на війну, у СІЗО катують піснею Шамана «Я русский»

У Якутську (РФ) 28 учасників «СВО», які після поранення відмовляються повертатися на війну, утримують у місцевому СІЗО. Про це пише ТК «Свободная Якутия». Поранені окупанти, які приїхали на лікування до Якутії, після виписки відмовилися повертатися в зону ведення бойових дій. За це «бунтівників» відправили в СІЗО. До них застосовують тортури. Військовослужбовці розповіли, що їм не дають вийти в туалет, пропонуючи справляти свої потреби в пластикову пляшку. 

Крім фізичного тиску відмовників піддають моральним тортурам - на повну гучність вмикають у камерах пісню Шамана «Я русский!».

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті