У Якутії РФ літак з 34 людьми помилково приземлився на замерзлу річку

У російській Якутії пасажирський літак із 34 людьми на борту промахнувся повз злітно-посадкову смугу в аеропорту і сів на замерзлу річку. Про це повідомляють росЗМІ 28 грудня.

"Ан-24 летів за маршрутом Якутськ - Зирянка - Середньоколимськ. Через погоду пілоти не розгледіли ЗПС і приземлилися там, де не повинні були. На щастя, річка була замерзлою, тож усі залишилися живі", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, літак "Уральських авіаліній" здійснив вимушену посадку в чистому полі в Новосибірській області РФ.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті