У "вишах ЛНР" бюджетних місць на понад 14 тисяч більше, ніж охочих вступити до них

Для "вишів" квазіутворення "ЛНР" виділено понад 36 тис. місць, що фінансуються за рахунок коштів федерального бюджету РФ, а заяв на вступ до вищих навчальних закладів подали 21 588 абітурієнтів. Таку статистику публікують пабліки окупантів 6 серпня.

"У Луганській народній республіці заяв на вступ до вищих навчальних закладів подали 21 588 абітурієнтів, з них: 755 осіб - абітурієнти із сімей учасників "спеціальної військової операції", які проходять за особливою квотою, 946 осіб - абітурієнти з інших суб'єктів Російської Федерації", - ідеться в повідомленні.

Водночас наголошують, що загалом у 2023/2024 навчальному році "вишам ЛНР" виділено понад 36 тис. місць, які фінансують за рахунок коштів федерального бюджету. Таким чином "недобір" наразі складає 14 412 осіб.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті