У Вугледарі розгортають "Пункт незламності" з доступом до інтернету, запасами продуктів, води і ліків

"Пункт незламності" облаштовують волонтери у прифронтовому Вугледарі на Донеччині, де наразі залишається до 500 мешканців. Про це 5 вересня повідомляє "Громадського радіо".

Попри постійні обстріли росіян, команда волонтерів готує в місті імпровізований "Пункт незламності", де буде доступ до електромережі й інтернету, питна вода, гаряча їжа та напої, аптечки першої медичної допомоги тощо.

За даними засновниці БФ “Янголи Донбасу” Яни Статної, у Вугледарі вже немає жодної вцілілої будівлі, вікна в будинках, якщо не вибиті, то поламані або винесені.

“У місті немає комунальників, ніхто не прибирає, але це й небезпечно робити, бо росіяни реагують на місця скупчення людей. Заїжджаючи у Вугледар, я кожного разу відчуваю біль, ніби вперше, тому що росіяни з якоюсь скаженою ненавистю випалюють місто. Вони перетворили його на безмовні руїни, на купи каміння, яке ще тиждень чи місяць тому було чиєюсь домівкою”, - розповіла вона.

Як повідомлялося, 2 вересня у Вугледарі внаслідок російського удару по багатоквартирному будинку загинуло двоє людей, ще двоє зазнали поранень.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті