У ВР заявили, що в Україні вже розроблено власні системи ППО, які зараз проходять тестування

В України є власні розробки систем протиповітряної оборони середньої дальності, зараз вони проходять тестування. Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат Єгор Чернєв в ефірі телемарафону.

"У нас є системи ППО. Новітні. Вони зараз середньої дальності дії. Це, звісно, не аналог Patriot, SAMP-T або IRIS-T, я думаю, вони близькі до HAWK, або таких середньої дальності систем, які є українського виробництва і української розробки", - наголосив Чернєв.

За його словами, розробки "зараз проходять тестування, і досить вдало".

"Ракети вже розроблені", - додав депутат.

Щодо зусиль ВПК країни з виготовлення боєприпасів, то народний депутат повідомив про залучення максимальних ресурсів для нарощування виробництва.

"Це виробляє не тільки держава, є приватні підрядники, які... частково виробляють корпуси до мін або щось інше, але ми задіємо максимально всі ресурси, щоб збільшити ось цю снарядну програму. І снаряд, який в Україні виробляється, коштує втричі дешевше, ніж те, що ми закуповуємо в інших країнах, наприклад, 122 або 152 снаряд", - наголосив Чернєв.

Як повідомлялося, Зеленський розповів, які системи ППО терміново необхідні для захисту Одеси від ударів

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті