У ВР озвучили прізвища депутатів, яких позбавили зарплати через відсутність на засіданнях

У Верховній Раді оприлюднили список народних депутатів, які не отримують зарплату, бо не з’являються на засіданнях. Список нардепів в інтерв'ю Радіо Свобода озвучив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

За словами Стефанчука, список депутатів, що не з’являються на засіданнях ВР, та яких позбавили заробітної платні, виглядає таким чином. 

Анжеліка Лабунська (фракція "Батьківщина");

Ігор Палиця (депутатська група "За Майбутнє");

Степан Івахів (депутатська група "За Майбутнє");

Федір Христенко (заборонена партія "ОПЗЖ");

Сергій Шахов (депутатська група "Довіра").

"У нас від початку війни понад 10 народних депутатів перебувають за межами України. І ми зробили все для того, щоб вони в передбачений Конституцією спосіб, а не свавільно склали свої повноваження", – сказав Стефанчук.

Як повідомлялося, у "Слузі народу" знайшли заміну любителю відпочинку на Мальдівах Арістову. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті