У ВР хочуть дозволити співробітникам ТЦК фіксувати видачу повісток на відео

Секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко розповів, що зараз співробітники ТЦК не мають права зупиняти людей на вулиц, але скоро ситуація може змінитисьі. Про це він повідомив в ефірі Radio NV.

За словами Костенка, зараз працівники ТЦК не мають права зупиняти людей, перевіряти в них документи та вручати повістки, але незабаром ситуація може змінитись.

Секретар комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки розповів, що законопроєкт, який розроблять до кінця року за участі Міноборони й Генштабу, права ТЦК розширить.

"Вони зможуть також вести і аудіо, і відеозаписи. Вони зможуть перевіряти приписні й документи, наскільки я пам’ятаю", - сказав Роман Костенко.

Нагадаємо, 9 листопада Володимир Зеленський підписав закон про продовження мобілізації до 14 лютого 2024 року. Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов у свою чергу припустив, що в Україні може відбутися додатковий призов.

Як повідомлялося, військові закликають мобілізувати студентів, а не 50-річних. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті