У Волноваському районі йдуть активні бої з просуванням ЗСУ, тенденція наступальних дій добра – Кириленко

У Волноваському районі в Донецькій області наразі йдуть активні бойові дії з просуванням українських збройних сил, тенденція наступальних дій позитивна. Про це на брифінгу повідомив начальник Донецької ОВА Павло Кириленко 14 червня, пише "Укрінформ".

"У Волноваському районі зараз ідуть активні бойові дії з просуванням наших збройних сил, але про наші успіхи буде вже керівництво держави та військове командування повідомляти. Ситуація є стабільною", – сказав Кириленко.

Він підкреслив, що тенденція наступальних дій добра.

Раніше повідомлялось, що з деокупованих сіл Донеччини евакуювали 11 людей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті