У Вінницькій області виникла пожежа на об'єкті інфраструктури внаслідок влучання "шахеда" - ДСНС

У Вінницькій області внаслідок атаки безпілотниками у ніч на 3 серпня виникла масштабна пожежа на об'єкті критичної інфраструктури, обійшлося без постраждалих. Про це у Телеграм повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Вінницька область: вночі ворог атакував область безпілотниками. Унаслідок влучання виникла масштабна пожежа на об'єкті критичної інфраструктури. На щастя, ніхто з працівників підприємства та цивільне населення не постраждали", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що до ліквідації пожежі від ДСНС залучалися 64 людини особового складу та 23 одиниці техніки. Для забезпечення безперебійної подачі води задіяли два пожежні поїзди від "Укрзалізниці".

Нагадаємо, у ніч проти 3 серпня російський безпілотник влучив у об'єкт інфраструктури у Вінницькій області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті