У війні Росії проти України ліквідовано 50 тисяч військових РФ, дуже багато з Башкортостану - "Медіазона"

Російські опозиційні журналісти проекту "Медіазона" до 12 квітня підтвердили загибель 50 471 загиблого російського військового.

"Нам відомі імена понад 3 300 офіцерів армії та інших силових структур. 390 із них - у званні від підполковника і вище", - повідомляє видання.

Зазначається, що реальна кількість загиблих розрахована за реєстром спадкових справ і актуальна на 15 березня 2024 року - близько 85 тисяч осіб.

Команди OSINT-аналітиків, які підраховують втрати військової техніки, повідомляють, що протягом останніх кількох тижнів Росія втрачає дуже велику кількість танків, БТР, БМП і артилерії. "При цьому на нашому підрахунку загиблих за некрологами це поки що не відбивається", - зазначили журналісти.

"Число загиблих, яких ми знаходимо в соцмережах, залишається приблизно однаковим увесь 2024 рік: це приблизно 1 200 осіб на тиждень, більшість із яких не були професійними військовими. Єдиний тренд, який ми можемо зараз відзначити - значно зросла кількість загиблих із Башкортостану. Зараз регіон вийшов на друге місце серед кількості загиблих по всій Росії, його випереджає тільки густо населений Краснодарський край, де, крім цього, є група волонтерів, які стежать за могилами загиблих солдатів (тобто, ми дізнаємося про більшу кількість втрат)", - уточнили в "Медіазоні".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті