У відповідь на протест польських перевізників українські розпочали свою акцію

На пункті пропуску "Краківець - Корчова" українські перевізники провели мітинг у відповідь на блокування польськими колегами перетину кордону вантажівками з Польщі в Україну. Про це повідомляє Укрінформ 21 листопада.

"Сьогодні – це попереджувальна акція – відповідь на блокування ключових автошляхів польськими протестувальниками. До мітингу доєднались перевізники, водії із вантажним транспортом. Нас обурюють дії польських колег, оскільки в цей складний час замість того, щоб підтримати Україну вони створюють перепони", - сказав голова ГО "Міжнародні автомобільні перевізники України" Володимир Михалевич.

Повідомляється, що загалом під польський кордон приїхало понад 30 вантажівок.

Автомобілісти наразі не планують блокувати рух авто і не перешкоджатимуть роботі пункту, адже розуміють, наскільки стратегічно важливими є пункти пропуску.

Також повідомляється, що мітинг триватиме до 21 години, і якщо не буде реакції з боку польських протестувальників, акції будуть повторюватися, але їх умови вже будуть не попереджувальні.

Нагадаємо, що польські фермери мають намір приєднатися до протесту перевізників на кордоні з Україною.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті