У віддалених селах прифронтової Лиманської громади Донеччини працюють два модульні медичні пункти

Мешканців віддалених сіл прифронтової Лиманської громади обслуговують медики у двох модульних медичних пунктах, які вдалось відкрити завдяки організації "Лікарі без кордонів". Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм.

"Два модульні медичні пункти працюють у віддалених селах Лиманської громади. Такий проєкт вдалось реалізувати завдяки співпраці з Міжнародною медичною гуманітарною організацією "Лікарі без кордонів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в таких медичних пунктах люди, крім консультації лікаря, можуть отримати ліки, направлення до спеціалістів необхідного профіля, поміряти тиск, рівень цукру в крові та здійснити інші маніпуляції.

До повномасштабного вторгнення РФ у Лиманській громаді працювало 12 амбулаторій і 8 ФАПів.

Із 12 амбулаторій наразі працюють лише 5, інші зруйновані та пошкоджені обстрілами окупантів.

Раніше повідомлялось, що на Донеччину після евакуації повернулися понад 230 тисяч людей.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті