У Верховній Раді зібрали підписи за розгляд заборони московської церкви

Народні депутати України зібрали у Верховній Раді необхідну кількість підписів за розгляд у парламенті заборони діяльності Української православної церкви Московського патріархату. Про це повідомила ініціаторка збору підписів, народна депутатка від парламентської фракції "Голос" Юлія Клименко на своїй сторінці у Facebook 5 жовтня.

"226 підписів народних депутатів зібрано за звернення до Руслана Стефанчука щодо внесення в зал на голосування заборони московської церкви, отже голоси в залі є", - написала Клименко.

Раніше повідомлялось, що СБУ викрила понад 60 кліриків УПЦ (МП), у тому числі 14 митрополітів: співпраця з РФ, продаж зброї та дитяча порнографія.

Раніше також повідомлялось, що у Верховній Раді пояснили, чому не можуть заборонити УПЦ (МП).

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті